Przejdź do treści
Fundusze Europejskie, Wiedza Edukacja Rozwój. Rzeczpospolita Polska. Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej Nava. Unia Europejska, Europejski Fundusz Społeczny.

Doktoranci z programu STER mogą ubiegać się o przyznanie miejsca w Domu Studenckim „SKRZAT”.

Pokoje w Domu Studenckim „SKRZAT” są zazwyczaj 1-2-3-osobowe. Miesięczna opłata mieści się w granicach od 280 do 550 zł. i jest określona Zarządzeniem Rektora UJD w Częstochowie.
Szczegóły: www.skrzat.ajd.czest.pl/download/zarzadzenie_wysokosci_oplat.pdf

Pokoje mają wspólną łazienkę w segmencie składającym się z czterech pokoi. Każdy pokój posiada bezpłatny dostęp do Internetu. Pokoje nie są wyposażone: w wieszaki, ręczniki, kosmetyki ( np. mydło, szampon, itd.), papier toaletowy i inne artykuły, które mogą być potrzebne. Należy je przywieźć ze sobą lub kupić. Sprzątanie pokoju należy do obowiązków mieszkańców, należy więc zaopatrzyć się w podstawowe artykuły porządkowe (środki czystości, torby na śmieci, szczotkę, itd.). Mieszkańcy korzystają ze wspólnej kuchni i należy zaopatrzyć się we własne talerze, sztućce, kubki, itd.

Mieszkańcy mogą bezpłatnie korzystać z: pralni, siłowni, stołu bilardowego, stołu do ping-ponga, sali telewizyjnej i pokoju wspólnego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.skrzat.ajd.czest.pl.